متا

<meta name="enamad" content="848775128"/>

 
 

مرکز آموزش مجازی

نوین پژوهان مجازی

آموزش الکترونیکی، همیشه، همه جا

 

رويكرد نوين يادگيري الكترونيكي، با هدف ارائه بهتر و سریعتر مطالب در حالیکه  فاصله زمانی و مکانی را به صفر نزدیک می کند، از روش های موثر یادگیری تحت وب است، که در دنیای سریع فناوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی امروز، انقلابی ایجاد کرده است. دیگر نیازی نیست که نگران نبود وقت کافی برای شرکت در کلاس های تخصصی- کاربردی باشید. با این روش قادر خواهید بود تا مراحل آموزش را متناسب با سرعت یادگیری خود تنظیم کرده و در وقت خود صرفه جویی نمایید.

همین امروز کلاس های تخصصی یادگیری مجازی "نوین پژوهان" را ملاحظه فرمایید و از دوره های مجازی آن در زمانی که فرصت کافی دارید بهره ببرید.

یادگیری مجازی نوین پژوهان مجموعه ای ازمجرب ترين اساتيد در رشته هاي مختلف از داخل و خارج كشور، بهترین محتوای دروس و ساده ترین فضای مجازی کاربرپسند می باشد که برگزاری پر کیفیت دوره های مجازی را ضمانت می کند. بستر اصلي آموزش در دوره های مجازی، شبكه اينترنت با بهره گيري از سيستمهاي مديريت يادگيري(LMS)  می باشد که  متناسب با نيازهاي ويژه دانش پژوهان طراحی شده است.

نوین پژوهان، همچنین آمادگی دارد خدمات يادگيريي تخصصي- كاربردي، را با بهترین کیفیت به كارشناسان و مديران سازمان‌ها و وزارتخانه‌هاي كشور ارائه کند و در این راستا اقدام به توليد و تدوين طیف گسترده محصولات يادگيريي، در زمینه های مختلف مناسب دوره‌هاي يادگيريي ضمن خدمت كاركنان سازمان‌هاي مختلف نموده است.

قابل توجه: در پایان دوره همانند دوره های حضوری نوین پژوهان،گواهی نامه مشترک با سازمان مدیریت صنعتی نیز به دانش پژوهان گرامی اعطا می شود.